Euroopa Maja otsib MEPi juhti!

 

MTÜ Euroopa Maja võtab tööle:


Mudel-Euroopa Parlamendi juhi


Kui oled organiseerimisvõimeline, hea pingetaluvusega ning teistega hästi läbi saav noor, oled oodatud liituma Eestis Mudel-Euroopa Parlamenti eest vedava MTÜ Euroopa Maja tiimiga!


Sündmuste juhile saame pakkuda väga paindlikku töögraafikut, ent selle eelduseks on väga kindlad tähtajad. Töö sobib hästi kooli kõrvalt või ka mõne teise töö kõrvalt tegemiseks, ent viimased ei saa olla põhjenduseks Euroopa Maja töö hilinemisele või kvaliteedis järele andmisele.


Kandideerimise eeldused:

 • vanus vähemalt 18 aastat hiljemalt 1. septembril 2018
 • kindel plaan elada Eestis vähemalt 2020. aasta suveni ja valmisolek töötada ametikohal vähemalt kaks aastat
 • varasem kogemus sündmuste korraldustiimi liikmena (vabatahtlikuna)

Tööülesanded:

 • Korraldatavad sündmused:
  • eestikeelne Eesti MEP (4 päeva)
  • venekeelne Eesti MEP (4 päeva, vene keele oskus pole kohustuslik)
  • MEP+ kohtumised kolmel nädalavahetusel aastas*
 • Tegevused sündmuste korraldamisel:
  • vabatahtlikest koosneva korraldustiimi kokkupanemine
  • kõiki muid tööülesandeid saab teha koos vabatahtlikega: asukohtade leidmine, toitlustuse korraldamine, transpordi korraldamine (vajadusel), visuaalide eest vastutamine (ei pea ise teostama, ent peab leidma viisi FB-päiste, plakatite, fotode, videote jms kvaliteetselt tehtud saamiseks), trükiste eest vastutamine (sh printimise korraldamine sündmuse kestel), abistamine osalejate leidmisel, osalejatega suhtlemine ning osalejate nimekirja haldamine, vajaliku dokumentatsiooniga tegelemine ja säilitamine (nt osalejate nimekirjad), ostude tegemine ning sündmusteks vajalike tarvete transpordi korraldamine

Tasu suurus nimetatud viie sündmuse korraldamise eest aasta peale kokku on 2500 eurot bruto, mis sõltuvalt tulumaksuvaba miinimumi arvestamisest (kas on ka muu tööandja või mitte) tähendab netotulu (raha kätte) vahemikus 1928 kuni 2410 eurot.


Tööle asumise aeg on juuni 2018.


*MEP+ on MEPi jätkuprogramm 20-40 noorele, kes soovivad pärast Eesti MEPil osalemist ennast veel täiendada, osaledes erinevates tegevustes. Nendeks võivad olla täiendavad simulatsioonid, koolitused, töötoad või muud sündmused. Osaliselt on MEP+ mõeldud olema kasvulava, kus osalejatel avanevad võimalused välismaistel MEPidel käimiseks või Eesti MEPil komisjoni esimehena tegutsemiseks. MEP+ raames võib korda saata ka uusi algatusi, nt kooli-MEPid, piirkondlikud MEPid või muud projektid, mille elluviimise osas osalejatel parajasti huvi on.


Küsimuste korral kirjuta:

E-mail on kaitstud spmmirobotite eest, Javascript peab olema sisse llitatud

 

---


Konkurss on lõppenud!


kating