Joom!Fish config error: Default language is inactive!
 
Please check configuration, try to use first active language

Läänemeremaade MEP

Läänemeremaade MEP

Läänemeremaade Model European Parliament on enda olemuselt võrreldav rahvusvahelise MEPiga, ent osalevad peamiselt riigid Läänemere äärest, sh ka Venemaa. MEP BSR (Baltic Sea Regional) sessioonil osaleb ka mitmeid külalisriike muudest Euroopa Liidu liikmesriikidest (ent ka kandidaatriikidest ning muudest maadest), nt Austria, Hispaania, Island, Norra, Serbia, Belgia. Sooritusel Läänemeremaade MEPil delegaadina on võrde kaal rahvusvahelisel MEPil muljet avaldamisega, st ka Läänemeremaade MEPi osalejatel on võimalik saada Eesti MEPi komisjonide esimeesteks.

Loe BEP BSRi kohta rohkem organisatsiooni kodulehelt: www.mepbsr.org

 


2005 kevad

2005 sügis

Kopenhagen, Taani

Markko Toppi (Pirita Majandusgümnaasium)

Katre Amos (Audentese Erakool)

Krõõt Laesson (Audentese Erakool)

Kaisa Kaasik (Lasnamäe Üldgümnaasium)

Riin Reinola (Pirita Majandusgümnaasium)

Sügissessiooni ei toimunud.


2006 kevad


2006 sügis

Tallinn, Eesti

Artur Talihärm (Inglise Kolledž)

Lauri Jõgi (Inglise Kolledž)

Paula Hakkaja (21. Kool)

Regina Okas (Rakvere Gümnaasium)

Ott Maidre (Pirita Majandusgümnaasium)

Anna Karolin, täiskogu president

Maiko Mathiesen, täiskogu asepresident

Matis Zilmer, täiskogu asepresident

Karl Koort, komisjoni esimees

Kristi Saare, komisjoni esimees

Jaanus Korjas, komisjoni esimees

Margus Kerma, komisjoni esimees

Jaanika Reilik, komisjoni esimees

Bremen, Saksamaa

Rosina Savisaar (Vanalinna Hariduskolleegium)

Aivar Aedmaa (Miina Härma Gümnaasium)

Kirke-Hellen Kukumägi (Audentese Erakool)




2007 kevad


2007 sügis

Malmö/Kopenhagen, Rootsi/Taani

Eesti ei osalenud.

Riia, Läti

Mihkel Stamm (Rakvere Gümnaasium)

Timo Saare (Rakvere Gümnaasium)


2008 kevad


2008 sügis

Helsingi, Soome

Hannes Nõgisto (Inglise Kolledž)

Kari Kalk (Inglise Kolledž)

Joonatan Renel (Inglise Kolledž)

Timo Hipponen (Ülenurme Gümnaasium)

Maarja Pärn (Tartu Mart Reiniku Gümnaasium)

Ivo Visak (Tartu Kivilinna Gümnaasium)

Peterburi, Venemaa

Lauri Kriisa (Miina Härma Gümnaasium)


2009 kevad


2009 sügis

Torun, Poola

Evelin Rootsi (Hugo Treffneri Gümnaasium)

Rauno Kiviloo (Inglise Kolledž)

Kaisa Kotkas (Inglise Kolledž)

Kopenhagen, Taani

Ursula Jõers (Tartu Mart Reiniku Gümnaasium)

Andry Silla (Tartu Mart Reiniku Gümnaasium)

Liisa Pool (Hugo Treffneri Gümnaasium)

Kärt Viilup (Nõo Reaalgümnaasium)

Dagmar Pasovs (Miina Härma Gümnaasium)

Ilo-Kaisa Volmer (Hugo Treffneri Gümnaasium)

Anni Haas (Hugo Treffneri Gümnaasium)

Maarja Pild (Tartu Kommertsgümnaasium)


2010 kevad


2010 sügis

Stockholm, Rootsi

Maria Kristiina Prass (Miina Härma Gümnaasium)

Sander Ots (Rocca al Mare Kool)

Jaan Tanel Veikesaar (Viimsi Keskkool)

Jüri Joonas (Võru Kreutzwaldi Gümnaasium)

Pavel Vammus (Hugo Treffneri Gümnaasium)

Eliise Eimre (Kuressaare Gümnaasium)

Kätty Kupri (Ülenurme Gümnaasium)

Ann Hargi (Tallinna Reaalkool)

Marlen Ulrika Elisabet Kakkori (Kristiine Gümnaasium)

Kaliningrad, Venemaa

Oliver Ruus (Pirita Majandusgümnaasium)


2011 kevad


2011 sügis

Vilnius, Leedu

Andry Padar (Rocca al Mare Kool)

Anna-Helena Saarso (Tallinna Reaalkool)

Gdansk/Gdynia, Poola

Mariliis Maremäe (Lähte Ühisgümnaasium)


2012 kevad


2012 sügis

Kopenhagen, Taani

Maria Kristiina Prass (Miina Härma Gümnaasium)

Karl Andreas Sprenk (Rakvere Gümnaasium)

Karl Reinkubjas (Rakvere Gümnaasium)

Mihkel Veski (Rakvere Gümnaasium)

Leipzig, Saksamaa

Kerli Kalk (Inglise Kolledž)

Keidi Suursaar (Inglise Kolledž)

Siim Kurvits (Hugo Treffneri Gümnaasium)

Liis Kass (Gustav Adolfi Gümnaasium)

Kätriin Pruul (Gustav Adolfi Gümnaasium)

Kristina Naudi (Haapsalu Wiedemanni Gümn.)

Georg Vooglaid (Rocca al Mare Kool)

Krister Kruusmaa (Rocca al Mare Kool)

Sebastian Pikand (Rocca al Mare Kool)

Anna-Maria Uulma (Saue Gümnaasium)

Karl Reinkubjas, komisjoni esimees


2013 kevad

 

2013 sügis

Reykjavik, Island

Jens Põldme (Tallinna Inglise Kolledž)

Blankenberge/Brügge, Belgia

Mari-Ann Lepp (Miina Härma Gümnaasium)

Gerda Raag (Miina Härma Gümnaasium)

Kristiina Pralla (Miina Härma Gümnaasium)

Hans Vilu (Tallinna Inglise Kolledž)

Karl-Gustav Kallasmaa (Gustav Adolfi Gümnaasium)

Heiki Riisikamp (Tallinna Reaalkool)

Ainika Adamson (Hugo Treffneri Gümnaasium)

Madis Voitk (Saue Gümnaasium)

Annaliise Kalamees (Saue Gümnaasium)

Anna-Liisa Palok (Võru Kreutzwaldi Gümnaasium)

Liisa Aavik, komisjoni esimees


2014 kevad

 

 2014 sügis

Tartu, Eesti

Elisabeth Niido (Miina Härma Gümnaasium

Maria Johanna Kull (Hugo Treffneri Gümnaasium)

Liisa Lotta Tomp

Isabel Jezierska (Hugo Treffneri Gümnaasium)

Marten Martinson (Gustav Adolfi Gümnaasium)

Markus Kuslap (Hugo Treffneri Gümnaasium

Marta-Liisa Talvet (Hugo Treffneri Gümnaasium)

Felix Visser (Rocca al Mare Kool)

Oliver Issak (Hugo Treffneri Gümnaasium)

Paul Kristjan Kalda (Hugo Treffneri Gümnaasium)

Tuuli Helind (Audentese Erakool)

Doris Abe (Gustav Adolfi Gümnaasium)

Anni-Teele Värav (Rocca al Mare Kool)

Linda-Riin Võeras (Gustav Adolfi Gümnaasium)

Karl Kreevald (Jaan Poska nimeline Gümnaasium)

Komisjoni esimees Mirjam-Kim Rääbis  (Tallinna Inglise Kolledž)

Üldkogu asepresident Oliver Grauberg (Gustav Adolfi Gümnaasium) 

Üldkogu president Kätliin Lember (Tallinna Inglise Kolledž)

 Stockholm, Rootsi

Robert Derevski (Hugo Treffneri Gümnaasium)

Hanna Maria Leemets (Pelgulinna Gümnaasium)

Nele Nõmm (Gustav Adolfi Gümnaasium)

 

 

2015 kevad

 

2015 sügis

 Helsingi, Soome

Annely Kasela (Nõo Reaalgümnaasium)

Kristian Volohhonski (Tallinna 21. kool)

Andreas Palm (Gustav Adolfi Gümnaasium)

Kristin Nugis (Gustav Adolfi Gümnaasium)

Trine Tamm (Gustav Adolfi Gümnaasium)

Sander Pettai (Viljandi Kesklinna Põhikool)

Mia-Alexandra Aidla (Tartu Täiskasvanute Gümnaasium)

 Oslo, Norra

Richard Urma (Läänemaa Ühisgümnaasium)

Sander Pettai (Viljandi Kesklinna Põhikool)

Karl Jensen (Kose Gümnaasium)


2016 kevad


2016 sügis

Riia, Läti 


Eesti ei osalenud.

 Kaliningrad, Venemaa

Meril Mirjam Oras (Miina Härma Gümnaasium)

Andree Prees  (Läänemaa Ühisgümnaasium)

Erik Kõiv (Tallinna Prantsuse Lütseum)

Mari Kõrtsini (Rapla Ühisgümnaasium)

Carl-Robert Reidolf (Kohila Gümnaasium)

Raiko Kittus (Hugo Treffneri Gümnaasium)

Aksel Heiskonen (Kose Gümnaasium)

Herbert Lõhmus (Gustav Adolfi Gümnaasium)

Markus Kuslap (Hugo Treffneri Gümnaasium)


2017 kevad

 

 2017 sügis

Elverum, Norra

Triinu Roosna (Gustav Adolfi Gümnaasium)

Andres Jõe (Keila Kool)

Riia, Läti

Sessiooni osalejad valitakse 2017. kevadel Tallinnas toimuvatelt Eesti Mudel-Euroopa Parlamentidelt. 

kating