Joom!Fish config error: Default language is inactive!
 
Please check configuration, try to use first active language

Rahvusvaheline MEP

Rahvusvaheline MEP

Igal aastal toimub 2 rahvusvahelist simulatsiooni - kevadel ja sügisel. Seal osaleb kokku 150 noort Euroopa Liidu liikmesriikidest ning Horvaatiast, Makedooniast ja Türgist. Üle-euroopaline MEP on väga esinduslik ja delegatsioonide liikmed valitakse sinna hoolega. Nagu ka paljudes teistes riikides valitakse osalejad üleriigiliste ja kohalike sessioonide põhjal. Valikukriteeriumiteks on õpilase teadmised, väljendusoskus, suhtlemisoskus, väitlusoskused ning võõrkeele oskus. Eesti on osalenud välissessioonidel alates 2003 aastast, mil esimesed eestlased osalesid Helsingis vaatlejatena. Alates 2004 aastast on Eesti osalenud täieõigusliku liikmena.
 

2004 kevad

2004 sügis

Varssavi, Poola

Markko Toppi (Pirita Majandusgümnaasium)

Katre Amos (Audentese Erakool)

Kristi Saare (Rakvere Gümnaasium)

Kristin Lekko (Rakvere Gümnaasium)

Stina Jõe (Lasnamäe Üldgümnaasium)

Budapest, Ungari

Sigrid Sarv (Audentese Erakool)

Georg Sapožnin (Audentese Erakool)

Kirke-Hellen Kukumägi (Audentese Erakool)

Krõõt Laesson (Audentese Erakool)

Kai Mägi (Audentese Erakool)

 

Luksemburg

Jaanus Korjas (Audentese Erakool)

Kaisa Kaasik (Lasnamäe Üldgümnaasium)

Riin Reinola (Pirita Majandusgümnaasium)

Anna-Helena Kase (Audentese Erakool)

Ulla Saar (Rapla Ühisgümnaasium)

 


2005 kevad


2005 sügis

Haag, Holland

Andra Jüristo (Tallinna 21. Kool)

Matis Zilmer (Varstu Keskkoolist)

Jaanika Reilik (Mart Reiniku Gümnaasium)

Anna Karolin (Hugo Treffneri Gümnaasium)

Maiko Mathiesen (Rakvere Gümnaasium)

Madrid, Hispaania

Margus Kerma (Türi Gümnaasium)

Riho Siirmets (Pirita Majandusgümnaasium)

Annika Jürgens (Pirita Majandusgümnaasium)

Sander Saar (21. Kool)

Karl Koort (Inglise Kolledž)

Anna Karolin, komisjoni esimees


2006 kevad


2006 sügis

Vilnius, Leedu

Krister Sooväli (Rakvere Gümnaasium)

Priit Kaup (Audentese Erakool)

Lauri Talumäe (M. Reiniku Gümnaasium)

Lauri Jõgi (Tallinna Inglise Kolledž)

Jan Tali (Tallinn Inglise Kolledž)

Ljutomer/Ljubljana, Sloveenia

Artur Talihärm (Tallinna Inglise Kolledž)

Kaarel Levo (Tallinna Inglise Kolledž)

Taavi Hallikma (Rakvere Gümnaasium)

Lauri Lehtsaar (Miina Härma Gümnaasium)

Jaanus Korjas, komisjoni esimees


2007 kevad


2007 sügis

Sofia, Bulgaaria

Herman Kelomees (Tallinna Inglise Kolledž)

Helena Rahi (Miina Härma Gümnaasium)

Karl Kull (Miina Härma Gümnaasiumist)

Vallo Kirs (Rakvere Gümnaasium)

Piia Poska (Pirita Majandusgümnaasium)

Rooma, Itaalia

Kari Kalk (Tallinna Inglise Kolledž)

Hannes Nõgisto (Tallinna Inglise Kolledž)

Katarina Tuulik (Tallinna Inglise Kolledž)

Agnes Urbanik (Hugo Treffneri Gümnaasium)

Marleen Pedjasaar (Miina Härma Gümnaasium)


2008 kevad


2008 sügis

Stockholm, Rootsi

Liina Lind (Tartu Kivilinna Gümnaasium)

Kaisi Küün (Mart Reiniku Gümnaasium)

Lauri Kriisa (Miina Härma Gümnaasium)

Oliver Ruus (Pirita Majandusgümnaasium)

Maria Sakarias (Hugo Treffneri Gümnaaasium)

Herman Kelomees, komisjoni esimees

Bratislava, Slovakkia

Karl Haljasmets (Hugo Treffneri Gümnaasium)

Dagmar Pasovs (Miina Härma Gümnaasium)

Charis Mändre (Mart Reiniku Gümnaasium)

Ott-Kaarel Teeveer (Hugo Treffneri Gümnaasium)

Kristi Saare, komisjoni esimees


2009 kevad


2009 sügis

Nicosia, Küpros

Eva- Lota Volmer (Miina Härma Gümnaasium)

Sille Rästas (Miina Härma Gümnaasium)

Silja-Madli Ossip (Miina Härma Gümnaasium)

Irena Rihkrand (Jõhvi Gümnaasium)

Karl Kull, komisjoni esimees

Bonn, Saksamaa

Mari Haamer (Tallinna Ingise Kolledž)

Kaur Orgusaar (Pirita Majandusgümnaasium)

Helen Räim (Rocca al Mare Kool)

Kaisa Kotkas (Tallinna Inglise Kolledž)


2010 kevad


2010 sügis

Haag, Holland

Anna Helena Saarsoo (Tallinna Reaaalkool)

Katre Kikkas (Tsirguliina Keskkool)

Joonas Rehand (C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium)

Jaana Reinek (Tallinna 21. Kool)

Karoline Kelder (Sütevaka Humanitaargümnaasium)

Kaarel Kotkas (Emmaste Põhikool)

Sille Rästas, täiskogu asepresident

Istanbul, Türgi

Andry Padar (Rocca al Mare Kool)

Morten Piibeleht (Tallinna Reaalkool)

Henrik Mägi (Tallinna Reaalkool)

Karl Kull, täiskogu asepresident


2011 kevad


2011 sügis

Tallinn, Eesti

Taavi Meier (Kuressaare Gümnaasium)

Ann Hargi (Tallinna Inglise Kolledž)

Elise Kütt (Tallinna Inglise Kolledž)

Epp Hargi (Tallinna Inglise Kolledž)

Otto Anston (Mart Reiniku Gümnaasium)

Pavel Vammus (Hugo Treffneri Gümnaasium)

Anette Vetik (Tallinna Inglise Kolledž)

Jens Poldme (Tallinna Inglise Kolledž)

Emilia Tragon (Põltsamaa Ühisgümnaasium)

Silver Robert Mirzojev (Miina Härma Gümnaasium)

Karl Kull, täiskogu president

Sille Rästas, täiskogu president

Skopje, Makedoonia

Andry Padar (Rocca al Mare Kool)

Marit Joost (Miina Härma Gümnaasium)

Ilja Lissov (Kallaste Keskkool)

Kenneth RIvis (Hugo Treffneri Gümnaasium)


2012 kevad


2012 sügis

Ljutomer/Kamnik/Ljubljana, Sloveenia

Deivi Õis (Tallinna Inglise Kolledž)

Jens Põldme (Tallinna Inglise Kolledž)

Emilia Tragon (Põltsamaa Ühisgümnaasium)

Sigrid Savva (Ülenurme Gümnaasium)

Triin Rast (Nõmme Gümnaasium)

Madriid, Hispaania

Els Heile (Hugo Treffneri Gümnaasium)

Toomas Koitmäe (Viljandi Gümnaasium)

Valev Laube (Jaan Poska Gümnaasium)

Kirke Pralla (Hugo Treffneri Gümnaasium)

Stella Veski (Gustav Adolfi Gümnaasium)

Karl Martin Jaup (Pärnu Koidula Gümnaasium)

Kristina Reintam (Miina Härma Gümnaasium)

Oliver Grauberg (Gustav Adolfi Gümnaasium)

Kadri Eek (Tallinna Inglise Kolledž)

Madis Teinemaa (Tallinna Reaalkool)

Deivi Õis, komisjoni esimees



2013 kevad


2013 sügis

Wymondham, Suurbritannia

Vikki Perijainen (Tallinna Inglise Kolledž)

Hiie Marie Uibo (Tallinna Inglise Kolledž)

Susanna Vahtramäe (Tallinna Inglise Kolledž)

Diana Oidingu (Tallinna Inglise Kolledž)

Kätliin Lember (Tallinna Reaalkool)

Joonas Põder (Tallinna Reaalkool)

Uku Täht (Miina Härma Gümnaasium)

Krista Partsioja (Jaan Poska Gümnaasium)

Anu Parvelo (Hugo Treffneri Gümnaasium)

Kristjan Kalve (Wymondham College, UK)


Vilnius, Leedu

Omari Loid (Hugo Treffneri Gümnaasium)

Rain Vagel (Rakvere Eragümnaasium)

Karoliina Rebane (Gustav Adolfi Gümnaasium)

Ahti Simo Laido (Gustav Adolfi Gümnaasium)

Heinrich Kasser (Gustav Adolfi Gümnaasium)

Mirjam-Kim Rääbis (Tallinna Inglise Kolledž)

Mariann Tammaru (Tallinna 32. Keskkool)

Maris Milpak (Saue Gümnaasium)

Saskia Jõers (Miina Härma Gümnaasium)

Mari-Liis Somelar (Miina Härma Gümnaasium)

Kätliin Lember, komisjoni esimees

 

2014 kevad

 

2014 sügis

Viin, Austria

Kristofer Robin Kiik (Rocca al Mare Kool)

Karl Henrik Palm (Miina Härma Gümnaasium)

Kadri Ann Prass (Miina Härma Gümnaasium)

Mart Veerus (Tallinna Reaalkool)

Kristo Pullerits (Hugo Treffneri Gümnaasium)

Luksemburg, Luksemburg

Linda-Riin Võeras (Gustav Adolfi Gümnaasium)

Tuuli Helind (Audentese Erakool)

Karl Kreevald (Jaan Poska nimeline Gümnaasium)

Georg Vooglaid (Gustav Adolfi Gümnaasium)


2015 kevad


2015 sügis


Napoli, Itaalia

Charlotta Rebecca Zobel (Gustav Adolfi Gümnaasium)

Kristo Lippur (Gustav Adolfi Gümnaasium) 

Kadri-Ann Freiberg (Miina Härma Gümnaasium)

Kristiina Paju (Tallinna Reaalkool)

Karl Toomas Vana (Miina Härma Gümnaasium)

Vikki Perijainen (Tallinna Inglise Kolledž), komisjoni esimees 

Berliin, Saksamaa

Kristin Nugis (Gustav Adolfi Gümnaasium)

Trine Tamm (Gustav Adolfi Gümnaasium)

Ave Liis Varendi (Miina Härma Gümnaasium)

Agnes Unt (Hugo Treffneri Gümnaasium)

Egert Hainla (Jaan Poska nimeline Gümnaasium) 


 

2016 kevad

 


2016 sügis

 Budapest, Ungari

Isabel Pillmann (Hugo Treffneri Gümnaasium)

 Kopenhaagen, Taani

Saskia Lii Bergmann (Tallinna Inglise Kolledž)

Fedor Stomakhin (Tallinna Reaalkool)

Susanna Mett (Tallinna Reaalkool)

Gregor Rehand (Viljandi Gümnaasium)

Indrek Ojamaa (Kose Gümnaasium)


2017 kevad


 

2017 sügis

 Arnhem, Maastricht, Brüssel


Hans Kristjan Veri (Tallinna Reaalkool)

Mari-Liis Lillebach (Tallinna Inglise Kolledž)

Elis Sõõrd (Viljandi Gümnaasium)

Saskia Lii Bergmann (Tallinna Inglise Kolledž), komisjoni esimees

 Helsingi, Soome


Eesti delegatsioon koostatakse 2017. aasta kevadel toimuvate Eesti MEPide osalejatest.

 

 

 
kating